Workaholics

Workaholics

imdb: 8.1
  |   2011   |  
Evde, okulda, ofiste… Ölümüne kankayız! Aynı evi paylaşan ve aynı ofiste çalışan üç kafadarın, günlük hayatlarında karşılaştıkları sıradan olayları nasıl işin içinden çıkılmaz hale soktuklarını merak ediyorsanız Workaholics tam size göre bir komedi.
Aynı üniversitede okuyan üç erkek arkadaş, mezun olduktan sonra aynı işyerinde çalışmaya ve aynı evde yaşamaya başlar. Blake, Adam ve Ders adlarındaki bu üç “deli”kanlı, bir telemarket şirketi olan TelAmeriCorp’ta sabah 9’dan akşam 5’e kadar aynı odada çalışmakla kalmıyorlar, akşam 5’ten sabah 9’a kadar da bir partiden diğerine gecelere de hep beraber akıyorlar. Bu ortak yaşamdaki en büyük sorunları; henüz hiçbirinin yeterince olgunlaşmamış olması. Zaten başlarına ne gelirse, karşılaştıkları sorunlara hep çocukça çözümler üretmekten geliyor. 
Workaholics’in sacayağını oluşturan bu üç kafadarı canlandıran üç genç aktör, Blake Anderson, Adam DeVine ve Anders Holm aynı zamanda dizinin yaratıcıları arasında yer alıyor. Blake, Adam ve Anders’in birliktelikleri bundan yıllar önce oluşturdukları Mail Order Comedy ile başlıyor. Üçlü, kendi çektikleri komedi kliplerini YouTube’da paylaşmaya başladıktan sonra Amerika’nın kablolu yayında en popüler komedi kanalı Comedy Central’ın prodüktörlerinin dikkatini çekiyor. Daha önce Scrubs ve Desperate Housewives gibi dizilerde de benzer görevler üstlenmiş olan tecrübeli prodüktör Kevin Etten, kanal yöneticileri tarafından bu üçlüyle beraber yepyeni bir sitcom’un kapısını aralayacak bir pilot bölüm çekmek üzere görevlendiriliyor. O pilot bölüm de tahminlerin çok ötesinde bir beğeni toplayıp, yeni bir TV kültünün doğmasını sağlıyor. 

Yorumlar (0)

DiziBOX'ın ayrıcalıklarına katıl!

Saniyeler içinde üye ol ve diziler hakkındaki fikirlerini herkese göster!

Yorumunuz onaylandıktan sonra herkese gözükecektir. Hemen onaylanması için üye olun.

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
  
    Bu bölüme hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.
Yukarı Çık