The 100
Kass Morganın yakında çıkacak olan aynı adlı kitap serisinden uyarlanan bir kıyamet sonrası draması... 97 yıl önce nükleer Armageddon, Dünyanın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve insan sayısı 4000′e ulaşmıştır. Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi sert uygulamalarla kurulan bir düzen vardır. Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünyaya dönmek akıllarına gelir fakat Dünyanın halen yaşanabilir olup olmadığını bilmemektedirler. Bunu test etmek için de 100 adet mahkum genç insanı Dünyaya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir.

Yorumlar (7)

DiziBOX'ın ayrıcalıklarına katıl!

Saniyeler içinde üye ol ve diziler hakkındaki fikirlerini herkese göster!

Yorumunuz onaylandıktan sonra herkese gözükecektir. Hemen onaylanması için üye olun.

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
  
 • @DizikolikBABA Üye

  Arkadaşlar muazzam bi dizi fakat dünyalıların da İngilizce konuşmaları saçma olmuş. Ama muhteşem dizi tam benlik. Tavsiye edilir????

  • @PasifBABA Üye

   Hayatımda izledğim en iyi dizi diyebilirim . ilk 5 sezonu netflixte Türkçe dublaj izlemiştim ama alt yazılı ayrı bir güzel oluyo herkese tavsiye ederim.
   En sevdiğim bölüm 7. sezon 8. bölüm çünkü herşey o bölümde anlamlı oluyor izlemek isteyen varsa hiç durmasın :)

   • @eba Ziyaretçi

    efsane bir dizi hatta tekrar izşemeyi düşünüyorum 0 izleyin

    • @Dogukan Üye

     Türkçe dublaj yok

     • @tequu Üye

      1080P NIYE YOK

      • @DizikolikMA12 Üye

       üsteki yorumumda spoiler yok yanlışlıkla bastım

       • @DizikolikMA12 Üye
        Spoiler içeren yorum dikkatli açın!
        Yukarı Çık