How I Met Your Mother

How I Met Your Mother

imdb: 8.6
Carter Bays ve Craig Thomas'ın yarattıkları "How I Met Your Mother" konu olarak, romantik başrol Theodore -Ted- Mosby'nin (Bob Saget) hayatının aşkı -eşiyle- tanışma hikayesini flashbacklerle anlatan bir sit-com. 2030 yılında evli, iki çocuk babası Ted çocuklarını karşısına alıyor (David Henrie, Lyndsy Fonseca) ve hikayesini anlatmaya başlıyor.

2005'te 27 yaşındaki mimar Ted (Josh Radnor), arkadaş grubuyla kendisine küçük bir dünya yaratmış bir genç. Arkadaş grubu; en iyi arkadaşı, hukuk öğrencisi Marshall (Jason Segel), Marshall'ın dokuz yıldır birlikte olduğu anaokulu öğretmeni Lily (Alyson Hannigan) ve absürt bir kişiliğe sahip olan takım elbisesiz nefes almayan, hiperseksüel Barney Stinson (Neil Patrick Harris).

Günler akıp giderken, Marshall, tek aşkı Lily'e evlenme teklifi etmeye hazırlanıyor. Kahramanımız Ted bu noktada hayatını gözden geçirmeye karar veriyor. Romantik Ted bekâr kalmaktan hiç haz etmeyen biri olduğu için, gerçek aşkını aramaya koyuluyor. Derken Manhattan'daki Marshall, Lilly ve Ted'in birlikte yaşadığı evlerinin altındaki McLaren's Pub'da Robin Scherbatsky (Cobie Smulders) ile karşılaşıyor ve ilk bakışta evleneceği kadını bulduğunu düşünüyor. Acaba öyle mi?

Yorumlar (6)

DiziBOX'ın ayrıcalıklarına katıl!

Saniyeler içinde üye ol ve diziler hakkındaki fikirlerini herkese göster!

Yorumunuz onaylandıktan sonra herkese gözükecektir. Hemen onaylanması için üye olun.

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
  
 • @LunaisLazy Üye

  Şu zamana kadar izlediğim en güzel amerikan serisiydi böyle mükemmel bir dostluk ve komediyi aynı zamanda dramayı bi anda tutmak büyük başarı 9 sezon olmasına rağmen bitirdiğim için çok mutluyum

  • @yoghartugh Üye

   tam anlamıyla bir baş yapıt konusu bile başka bir işle kıyaslanamayacak kalitede ..

   • @ekesim Üye

    Eğer kendinizi Barney gibi hissederseniz lütfen aynaya gidip kendinize kocaman bir şaplak yapıştırın!

    • @beren Ziyaretçi

     2. sezonu bitiriyoeum ama çok üzülerek bitiriyorum . keşke hiç bitmese . 3. sezonu çok sabırsızlıkla bekliyorum . iyi ki böyle bir dizi yapılmış

     • @sonfecimert Üye

      son sezonu izlemeyin

     • @Yorum Kralı Ziyaretçi

      Gelmiş geçmiş en iyi sitcom. Net.

      Yukarı Çık